R&D4EQUITY

МИ СПІВПРАЦЮЄМО З ВІЗІОНЕРАМИ

Отже, у вас є ідея, ви розробили бізнес-план, знаєте, чого хочете досягти, і впевнено йдете до своєї мети, але як ви отримаєте команду, за допомогою якої виконаєте все, що спланували? Придумати ідею і потім реалізувати її не так складно. Складно зробити так, щоб продукт продавався, щоб він “потрапив на ринок” і запустив спіраль зростання.  Успішним стартапам потрібно сфокусуватися, щоб здолати перешкоди конкуреції, неперестанно зростати та постійно поповнюватися новими талантами – і все це одночасно.

Саме тут у нагоді стане наше інноваційне рішення R&D4Equity, яке створює нові шляхи для розвитку та продуктивності стартапів, надаючи технологічні команди світового рівня для виконання саме вашого плану. У Міратех ми розуміємо, що за кожним великим проектом стоїть велика ідея – і технологія, яка дозволяє її виконати і врешті-решт приводить її до успіху. Саме тому Міратех створив цю потужню можливість для співпраці, якої ще не було в індустрії.

R&D4Equity… Саме так ми допомагаємо візіонерам змінювати світ.

За вами - бачення, від нас - рішення найскладніших бізнес-завдань

Кращі компанії будуються тими, хто мріє, тими, хто вірить, і тими, хто активно діє. Якщо ваш стартап має пристрасть, готовність йти вперед та рішучість змінити світ за допомогою вашого продукту, наша команда готова надати вам свої знання, унікальний досвід у різних галузях та провідні методології, – щоб привести вас до успіху. У Міратех ми розуміємо, що шлях від плану до результату потребує стратегічного партнерства – ніхто не може зробити це поодинці. Як ваш партнер, ми допоможемо вдосконалити ваше бачення та довести ваш план до успіху.

Завдяки гнучким моделям (грошова оплата, премія за успіх конвертована в облігації або акції та інше) співпраці ми можемо відрегулювати усі фінансові аспекти наших з вами відносин.

 

Великі компанії розпочинаються з вашого бачення, гарантований успіх починається з Міратех.

Зв'яжіться з нами

Великі компанії розпочинаються з вашого бачення, гарантований успіх починається з Міратех.