ВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАТИВНИМ ВИМОГАМ

КОЛИ ВЛАДА СПОСТЕРІГАЄ

Багатьом організаціям важко керувати складною системою нормативів та вимог до IT, які постійно змінюються та, якщо їм не строго слідують, можуть поставити компанії під загрозу штрафу, втрати репутації або навіть гірше. Міратех використовує найновіші технології та рішення для підтримки вашої бездоганної репутації, щоб забезпечити ваш довготривалий успіх. Ось чому ми завзято працюємо, щоб йти в ногу з цими динамічними змінами та забезпечити дотримання найновіших політик і стандартів. Тож коли майбутнє вашої компанії залежить від того, наскільки вона відповідає вимогам законів, які постійно змінюються – можете покластися на Міратех.

Чітка відповідність

Сьогодні навіть малі та середні компанії мають дотримуватися тієї ж моделі безпеки, що й розподілене підприємство. Різниця тільки в тому, що на глобальному підприємстві все набагато складніше. Міратех створює безперервність систем і практик у всіх рішеннях з кібербезпеки, які ми допомагаємо створювати. Отже, ми можемо легко підтримувати ваше зростання та адаптацію до змін у світі, де швидко розширюються виробничі середовища, а список правил, яких потрібно дотримуватися, є нескінченним. Великий досвід Міратех у сфері безпеки та вашій галузі дозволяє нам допомагати компаніям ефективно адаптуватися до змін у нормативних правилах, як тільки вони з’являються. За допомогою попереджувальних заходів ми балансуємо оновлення та підтримку ваших правил безпеки, щоб ваша організація була стійкою перед атаками. Міратех дозволяє вам зосередити увагу на вашому бізнесі, тоді як ми гарантуємо, що він буде відповідати усім нормам для забезпечення вашого успіху.

Успіх - це стратегія та реалізація

Наші комплексні аудити ризиків ідентифікують потенційні проблеми безпеки та витоки даних. Далі ми визначаємо імовірність того, що вони стануться, і як вони вплинуть на вашу компанію відносно внутрішніх правил та зовнішніх стандартів відповідності. Щоб переконатись, що сторонні джерела не отримують доступу до того, чого ви не хочете, ми здійснюємо оцінку ризиків постачальників, щоб ви вирішили, що вони можуть і не можуть бачити. Інформація, яку ми збираємо, використовується для створення та керування наборами політик, які встановлюють стандарти для ваших користувачів та адміністраторів. Ми впроваджуємо та супроводжуємо ці політики та оновлюємо їх за необхідністю.

Ви готові до успіху?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви готові до успіху?