СТРАТЕГІЧНІ ІННОВАЦІЇ

ЗМІНЮЙТЕ ПРАВИЛА ГРИ

Гонка змін продовжує набирати швидкість. Наскільки швидко ваша організація адаптується до найновіших технологій та інструментів? Чи слідкуєте ви за конкуренцією лише у межах вашої індустрії чи і за її межами? Хто буде наступним переможцем гонки? Коли ви працюєте з Міратех, то маєте гарантію, що ваша організація буде лідером з інновацій і що ви матимете технології, які трансформують і вашу організацію, і продукти, і сервіси, які ви випускаєте.

За останні двадцять років технології розвилися з неймовірною швидкістю. Cloud сховища даних (приватні, гібридні, публічні), об’єктні сховища, Інтернет речей, великі дані, штучний інтелект та блокчейн змінюють ринок та виводять очікування клієнта далеко за межі наших зон комфорту.

Бізнес використовує інновації для підвищення конкурентоспроможності, пришвидшення розвитку, зниження затрат та забезпечення клієнтів кращим сервісом. Відтоді як наявність змін стала єдиною константою, цифрова трансформація перетворилася на вирішальний фактор для усіх організацій – від найменших до світових. Але цифрові технології приховують у собі як можливості, так і загрози.

Як ми допоможемо вам досягти успіху

Міратех досягає успіху, долаючи тяжкі випробовування, з якими не можуть впоратися інші. Ми допомагаємо організаціям долати будь-які перешкоди, надаючи наші власні методології та інструменти, які спроектовані тільки для успіху. І ми робимо це на 30% продуктивніше, ніж наші провідні конкуренти, та за найкращою ціною. Гарантовано!

Наша продуктивна команда буде завзято працювати для вас, максимально відповідаючи вашим бізнес-вимогам, рухати інновації та вести вас до успіху.

Наша формула успіху

Оновлення організації – справа важка. Щоб зробити процес плавним, Міратех надає технології, які вже себе зарекомендували. Miratech Agile Portfolio System™ - це розроблений Міратех набір інтегрованих інструментів та методологій, що базується на найкращих практиках та стандартах індустрії. Він охоплює повне коло розробки програмного забезпечення, зокрема бізнес-вимоги, системні вимоги, архітектуру, написання коду, експертні оцінки, тестування, технічне обслуговування продукту та підтримку – тобто дозволяє найбільш ефективно використовувати підхід Agile.

Готові, щоб інновації пришвидчили ваш успіх?

Зв’яжіться з нами

Готові, щоб інновації пришвидчили ваш успіх?