CUSTOMER INTELLIGENCE

ПЛАНУЙТЕ ТА ДІЙТЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗНАНЬ ПРО КЛІЄНТІВ

Життєдайна сила кожної успішної компанії починається з побудови заповітних стосунків з вашими клієнтами. Але які клієнти для вас найкращі? Куди ви повинні інвестувати свій час? Які продукти найкраще підійдуть для них? Коли найкраще з ними зв'язатися?

На ці питання ми відповідаємо нашим клієнтам кожного дня.

В основі цифрової трансформації кожної компанії лежить побудова важливих зв'язків з клієнтами. Міратех допомагає спланувати та розробити рішення, які покращують кожен клієнтський досвід. Ми інтегруємо маркетингові, фінансові та сервісні рішення та додаємо їх до великих даних через соціальні канали та ліцензовані потоки даних, щоб створити для клієнта персоналізований багатоканальної досвід та згенерувати практичні дії компанії.

Клієнти – ваші найважливіші активи

B2B чи B2C – Міратех допоможе задовольнити клієнтів та досягти успіхів у будь-якому каналі. Два десятиріччя досвіду з інтеграції та налаштування Genesys – платформи №1 для клієнтського досвіду – для світових лідерів допомогли Міратех стати лідером у цій галузі. Таким чином, незалежно від того, що використовується: Genesys, CRM-рішення (Salesforce, Microsoft Dynamics, та ін.) або повністю індивідуальне рішення, – ми змушуємо вашу платформу Customer Intelligence працювати краще та розумніше.

Компанії довіряють Міратех піднімати рівень задоволення клієнтів на абсолютно новий рівень за допомогою використання найсучасніших інструментів та стратегій для Customer Intelligence.

Ви готові до успіху?

Зв'яжіться з нами

Ви готові до успіху?