MIRATECH AGILE PORTFOLIO SYSTEM

 

Успіх починається з ідеального планування від концепції і до завершення. Ми надаємо нашу висококваліфіковану технічну команду для безперебійної інтеграції наших пропріетарних методологій та інструментів, що базуються на стандартах індустрії, до ваших внутрішніх процесів, щоб гарантувати ваш успіх з ефективністю на 30-40% більшою, ніж у наших провідних конкурентів.

 

Ефективна підготовка

«Чи ми готові?» - це найважливіше питання, яке визначає успіх бізнесу. Чи готовий ваш продукт до випуску? Чи готові ви, як організація, його випустити? Міратех гарантує, що більше ви не будете ставити перед собою ці питання. Ми перетворили їх на рішення та надаємо швидкість, навички та досвід, які вам потрібні, щоб привести ваш продукт до успіху – завжди вчасно та в рамках бюджету. Гарантовано.

 

Як ми готуємо вас до успіху

Ми надаємо вам найкращу комбінацію наших досвіду, методологій та наших технологічних талантів рівня. Це Miratech Agile Portfolio System™. Від ідеї, що пройшла через мозковий штурм, і до завершеного продукту Міратех повністю охоплює ваш цикл розробки – і навіть системні та бізнес-вимоги, архітектуру, програмування, експертні оцінки, тестування, підтримку продукції та користувачів, - щоб забезпечити вам найбільш гнучкий та ефективний підхід до випуску.  

Ви готові до успіху?

Як ми готуємо наших клієнтів до успіху? Ми повідомляємо їм, коли вони готові. Ми використовуємо нашу Readiness Model  для встановлення плану об’єму робіт, моніторингу та метрик для визначення функціональностей вашого продукту, їхнього контролю тестування, моніторингу потенційних дефектів для встановлення готовності вашого проекту. Ми налаштовуємо вас на успіх, коли гарантуємо, що ваш продукт проходить через наш підхід вимірювання готовності. Ми використовуємо Quantative Requirements Management  для визначення та документування кожного компоненту, функції, use-case та test-case вашого проекту, щоб визначити необхідний перелік дій для завершення проекту. Ми застосовуємо Track-Till-Closure підхід для відстеження цієї інформації від початку і до кінця. Щоб оптимізувати якість та об'єм робіт, ми забезпечуємо ідеальний баланс автоматичного та ручного прогнозованого тестування, щоб з'ясувати, чи є якісь потенційні проблеми та як ми можемо запобігти їм. Міратех знає, що одних пояснень недостатньо, і компанії повинні побачити, щоб повірити. Саме тому ми створили Онлайн статус сервісу. Ваші проектні та історичні дані та аналітика зберігаються на інформаційній панелі, що забезпечує потужну аналітику для всіх важливих метрик проекту, таких як освоєний обсяг, готовність, якість, щільність дефектів, продуктивність тощо. Ви отримуєте всю інформацію про статус проекту з ключовими показниками, цілями та прогнозами в реальному часі. Ця інформація потім надходить з інженерного рівня до рівня бізнесу, щоб допомогти вашій організації швидко приймати кращі та більш обґрунтовані бізнес-рішення. У Міратех готовність - це не відчуття, це факт. Ми використовуємо історичні дані наших попередніх проектів та порівнюємо їх з найкращими проектами галузі, щоб оцінити складність та комплексність вашого проекту. За допомогою цієї інформації ми можемо визначити, що буде потрібно, щоб забезпечити вам успішний старт. Ми надаємо вам 100% прозорість, щоб ви могли бачити справжній прогрес і знаходити та усувати будь-які проблеми з продуктивністю, які можуть виникнути на цьому шляху.

 

Готові побудувати свій успіх? Ми його гарантуємо.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Готові побудувати свій успіх? Ми його гарантуємо.