СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ -
МИ СПРИЙМАЄМО ЦЕ СЕРЙОЗНО

Багато років тому ми усвідомили, що бажання віддавати не тільки допомагає змінити та вдосконалити власну корпоративну культуру та підвищити задоволеність наших співробітників, але і сприяє змінам та покращенню світу.Головною метою програми соціальної відповідальності Міратех є допомога у залученні людей до технологій, щоб вплинути не тільки на майбутнє нашої галузі, а й на майбутнє світової молоді.

Technology Nation Kids

Серце нашої програми починається з нашого партнерства з BrainBasket Foundation – некомерційною компанією з IT-освіти. Разом ми запустили Technology Nation Kids – безкоштовну освітню програму для дітей. Метою є створення альтернативної освітньої моделі, спрямованої на залучення дітей та з'єднання їх з практичними прикладами того, як технології використовуються у нашому світі зараз і будуть використовуватися у майбутньому. Наша програма була визнана інноваційним підходом до ІТ-освіти та матиме позитивний вплив на 1000 дітей в Україні та в усьому світі.
Школярі, яким простіше буде отримати доступ до ІТ, зможуть легше розвинути глибокий аналітичний процес мислення, отримати важливі технічні навички, щоб стати майбутніми технологічними лідерами у сучасному світі стрімкого розвитку. Для прискорення нашої програми соціальної відповідальності Міратех створює глобальні мережі партнерів, до яких залучено і Академію кодування (The Academy of Coding) – некомерційну організацію, що об’єднує ІТ-волонтерів для навчання дітей програмуванню за допомогою візуальної мови Scratch та HTML/CSS.
Дізнайтеся більше про цю впливову ініціативу тут.

ІТ-освіта в маленьких селах

Окрім нашої основної програми Technology Nation Kids, Міратех також співпрацює з Astarta – громадською агропромисловою холдинговою компанією, та BrainBasket Foundation для проведення пілотних освітніх проектів для дітей та дорослих у малих сільських районах, щоб надати змогу жителям цих міст отримати базові комп'ютерні навички.
Організатори курсу створили програму, що розвине у дітей більш глибокі навички аналітичного мислення, зацікавить їх у нових технологіях та підтримає їх бажання продовжувати свою ІТ-освіту в майбутньому. Для дорослих програма розроблена таким чином, щоб допомогти їм краще справлятися зі своїми повсякденними потребами в комп'ютерах та розвинути їх базові ІТ-навички, щоб відкрити нові, більш різноманітні можливості для працевлаштування.
«У нас є успішний досвід надання дітям ІТ-освіти разом з BrainBasket Foundation. І ми із задоволенням намагатимемося розширити проект для навчання дорослих у сільській місцевості. Ми впевнені, що пілотний проект буде успішним, і найближчим часом ми продовжуватимемо розширення проекту», - сказав Микола Роєнко, президент Міратех.
Дізнайтеся більше про цю захопливу освітню програму тут.

Це тільки початок

Поряд з вищезазначеними програмами Міратех планує запустити ще багато ініціатив, які відповідають цілям нашої програми з розширення технологій для молодих людей та віддалених громад. Ми дозволяємо все більшій частині світу, як технологія може поліпшити наше повсякденне життя. Міратех дуже серйозно ставиться до цієї значної відповідальності. Окрім інноваційної роботи, яку ми виконуємо як компанія, такі програми як Technology Nation Kids та загальноосвітня навчальна робота, яку ми проводимо з Astarta та BrainBasket, представляють наші інвестиції в майбутнє зростання ІТ у всьому світі.

Міратех захоплений та готовий продовжувати застосовувати цю активну стратегію та посилювати нашу відданість інвестиціям у впливові ініціативи. Ми вдячні за те, що наші талановиті та цілеспрямовані члени команди служать основою наших зусиль. З їхніми відданістю та зусиллями для розбудови ми зможемо вплинути на сотні тисяч людей в усьому світі.