Онлайн статус сервісу

Втомилися від того, що не знаєте, який реальний статус вашого сервісу? У Міратех ми знаємо, що організаціям необхідно бачити прогрес у досягненні успіху. Ось чому ми забезпечуємо вам 100% прозорість для кожного проекту та сервісу, від концепції і до завершення. Ми показуємо вам реальну картину в режимі реального часу, і кожного разу наші проекти завершуються з ефективністю, яка на 30-40% перевищує стандарти індустрії.

Прозорість процесу

Успішний продукт починається з бездоганного керування компонентами. З багатьма факторами, що впливають на виконання, терміни завершення проектів часто страждають від суб'єктивних відчуттів готовності, а об'єктивними даними, що показують факти, нехтують. Завдяки Онлайн Статусу Сервісів від Міратех вам ніколи не доведеться сумніватися, наскільки ваш проект чи сервіс готові. Ми відкидаємо в сторону суб’єктивні оцінки, щоб забезпечити вас найактуальнішою інформацією про статус вашого проекту та сервісу у режимі реального часу, що доступний навіть на мобільних пристроях.

 

Як ми показуємо ваш успіх

Кожен компонент, функціонал та варіант використання вимірюються за допомогою передових якісних та кількісних методів, і прогрес відстежується до самого закриття. Таким чином, ніколи не буде непомічених частин проекту та сервісу, які можуть сповільнити ваш прогрес. Потім ці виміри, а також фактичні та історичні дані, ризики, інформацію про статус та простежуваність ми зберігаємо в нашій Project Intelligence & Analytics System. Це допомагає нам робити найточніші прогнози щодо вашого проекту чи сервісу і дає нам змогу надавати постійні, послідовні оновлення, щоб ви зберігали швидкість, яка вам потрібна. Ми надаємо всі факти, які допоможуть вам не тільки визначити готовність проекту, але й зменшити ризик появи дефектів та підвищити ефективність, щоб ви швидше та ефективніше могли приймати управлінські рішення. У Міратех ми знаємо, що доказом успіху може бути лише готовий продукт. Ось чому ми забезпечуємо вашу команду необхідними інструментами, щоб ви покладалися лише на факти та гарантовано досягали успіху.

 

Ви готові до успіху?

Зв'яжіться з нами

Ви готові до успіху?