ГЛОБАЛЬНА МЕРЕЖА ЕКСПЕРТІВ

Починаючи з 2000 року, Міратех надає стратегічні послуги у сфері клієнтського досвіду. Завдяки Genesys, нашому першому стратегічному партнеру, ми розширили та поглибили нашу експертизу, збудувавши велику партнерську екосистему. До цієї екосистеми входять провайдери технологій, системні інтегратори та провайдери платформ, що допомагають нам забезпечувати наших клієнтів якісними послугами світового рівня.

Неймовірний досвід для клієнтів

Серед партнерів Міратех лише провідні лідери галузі. Ми знаємо, що потрібно для забезпечення виняткового клієнтського досвіду. Ми запрошуємо до партнерства міжнародних фахівців, які надають компаніям перевірені рішення, допомагаючи їм забезпечувати якнайкращий користувацький досвід та залишатися конкурентоспроможними на ринку.

Сторонні інтеграції в клієнтському досвіді та розгортання технологій у хмарному середовищі

Міратех пропонує комплексні рішення, що охоплюють всі основні технологічні аспекти, пов’язані з міграцією технологій клієнтського досвіду та цифровою трансформацією.

Потрібно інтегрувати програми, орієнтовані на клієнтів, із Salesforce або Google? Хочете революціонізувати досвід клієнтів за допомогою розмовного штучного інтелекту (ШІ), використовуючи голосові або веб-повідомлення? Міратех знає, що відповідальність за взаємодію з клієнтами повинен нести кожен відділ компанії. Тому ми пропонуємо допомогти розкрити потенціал вашої організації, руйнуючи відокремленість ваших систем, аби сприяти зростанню бізнесу і створенню бездоганного досвіду, який сподобається вашим клієнтам.

 

Прагнемо надавати успіх для кожного проекту… Приєднуйтесь до нашої партнерської мережі

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Прагнемо надавати успіх для кожного проекту… Приєднуйтесь до нашої партнерської мережі