НАША МІСІЯ:
ДОПОМАГАТИ ВІЗІОНЕРАМ ЗМІНЮВАТИ
СВІТ

Міратех – це міжнародна компанія, що спеціалізується у наданні ІТ-послуг та ІТ-консалтингу для великих та середніх комерційних і некомерційних міжнародних організацій та стартапів. Ми допомагаємо нашим клієнтам досягати своїх стратегічних бізнес-цілей, надаючи високопродуктивні технологічні команди для створення цифрових продуктів нового покоління, планування, управління та підтримки ІТ-інфраструктури, впровадження інновацій.

Міратех має експертизу світового рівня. Наш Центр управління компетенціями (Managed Competence Center®), базується на унікальних структурах управління та моделях надання послуг. Наш підхід  досягати успіху у більш ніж 99% проектах та завершувати їх згідно затверджених об’єму робіт, термінів та бюджетів.

Міратех створив унікальні моделі сервісного обслуговування, щоб забезпечити клієнтів саме тими ресурсами, які найбільш підходять для їхніх ініціатив. Міратех надає будь які сервіси - починаючи з розширення команди і завершуючи повним керуванням IT. Кожен сервіс вимірюється показниками ефективності, які забезпечують успіх. Неважливо, чи буде це контракт time&material, SLA або премія за успіх, прив'язана до загальних фінансових показників організації – кожне партнерство Міратех націлене на успіх.

Основні цінності

Наші основні цінності приводять наших співробітників та партнерів до успіху.

ЗНАТИ І ЧУТИ СВОГО КЛІЄНТА
Слухати та дізнаватись. Уважно слухаючи нашого клієнта, ми краще розуміємо, як ефективно спілкуватися та співпрацювати, які бізнес-цілі ми допомагаємо досягти. Знання свого клієнта забезпечує те, що ми задовольняємо його очікування та спрямовуємо його до всебічних рішень.
ДОСЯГАТИ УСПІХУ, ДОЛАЮЧИ СКЛАДНОЩІ
Ми шукаємо випробовування і блискуче вміємо вирішувати проблеми, застосовуючи креативність, процес, дисципліну та сумлінну працю. Ми долаємо складнощі, які не можуть здолати інші.
НАДІЙНІСТЬ ЗАСЛУГОВУЄ ДОВІРУ
Ми задаємо питання, перевіряємо інформацію, беремо на себе відповідальність за загальну картину, переконуємося, що ніщо не обійде нашу увагу, а також розвиваємо наших співробітників так само, як і наших клієнтів. Ми рухаємося вперед і робимо все, що в наших силах, для досягнення мети. Ми робимо те, що обіцяємо, і завжди виконуємо наші зобов'язання.
ПРАГНУТИ ДО УНІВЕРСАЛЬНОСТІ
Спектр наших послуг дуже широкий, і всі надаються з високим рівнем компетенції. Ми зміцнюємо нашу команду завдяки різноманітному набору вмінь, знань та інтересів. Ми безстрашно виходимо зі своєї зони комфорту, постійно навчаємось і розвиваємо навички, які, можливо, не потрібні зараз, але можуть знадобитися в майбутньому.
ВЧИНЯЙ ЧЕСНО, РОБИ НАЛЕЖНЕ
Ми шануємо наші юридичні та етичні зобов’язання. Ми ставимося до кожної людини з повагою та гідністю. Ми усвідомлюємо як наші рішення та вчинки впливають на наших колег, клієнтів, суспільство та світ… Саме тому ми ставимося до інших так, як хотіли б щоб вони ставились до нас.

Ключові факти