Керівництво

Серед наших керівників є провідні інженери та вчені. Міратех завжди прагнув працювати з найяскравішими талантами індустрії – з самого початку, коли розпочинав як невелика компанія, і зараз, коли вже став великою організацією зі співробітниками у багатьох країнах світу.
Правління ради директорів
Шимі Шах
Голова правління ради директорів

Шимі Шах – професіонал з двадцятирічним досвідом венчурного інвестування в США, країнах Європи та Близького Сходу. Протягом останніх 10 років пані Шах займалася проектуванням, створенням та управлінням дорадчих та консультаційних органів для своїх клієнтів, серед яких державні інвестиційні фонди, компанії з управління сімейним капіталом, приватні компанії та міжнародні корпорації. У 2020 році Шимі заснувала компанію NEDx, що спеціалізується на професійному навчанні та розвитку управлінців, а також створенні ефективних рад директорів.

Пані Шах виступає експертом міжнародного рівня з питань інновацій та корпоративного управління. Вона консультує компанії малого та середнього бізнесу, а також державні установи в країнах Європи та Близького Сходу. Шимі має визначні досягнення в галузі управління: вона очолює ради директорів приватних та сімейних компаній, інвестиційних фондів, допомагаючи їм досягати поставлених цілей. Окрім цього Шимі Шах – активний член Організації молодих президентів (YPO) і наразі очолює комітет одного з підрозділів.

Дерек Елдер
Член правління ради директорів

Дерек Елдер – досвідчений професіонал міжнародного рівня у сфері технологій, генеральний директор, що входить до списку NASDAQ, та незалежний керівник державної та приватної компаній. Разом із визначною кар’єрою у сфері інноваційних технологій Дерек має блискучі досягнення в оптимізації роботи компаній та підвищенні прибуткового зростання бізнесу.

Наразі пан Елдер виступає президентом компанії Sercomm Technology, дочірньої компанії корпорації Sercomm, яка розробляє та випускає передові технології для широкосмугового зв’язку. Він також входить до ради директорів Vecima Networks (TSX: VCM).

Із початку кар’єри і до сьогодні пан Елдер досяг визначних результатів, поєднавши свої знання технологій та діловий досвід. Дерек Елдер закінчив Університет штату Меріленд зі ступенем бакалавра наук та отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті штату Пенсільванія. Пан Елдер виступає науковим співробітником Національної асоціації корпоративних директорів (NACD), має власні патенти і доступ до секретної інформації.

Валерій Куций
Член правління ради директорів

Валерій Куций є магістром в галузі прикладної математики та Executive MBA. Він почав роботу у Міратех з 1998 році як програміст. Блискуча кар’єра привела його на посаду генерального директора 1 січня 2008 року. Валерій також виступає членом Організації Молодих Президентів (YPO). У 2017 році він закінчив освітню програму Гарвардської бізнес-школи Executive Education for Leading Global Businesses.

Микола Роєнко
Член правління ради директорів

Після надзвичайно успішної 10-річної академічної кар’єри в IT, у 1989 році Микола заснував Міратех та зробив компанію лідером в області інформаційних технологій з кваліфікованим персоналом і міжнародними проектами та представництвом. Він працював генеральним директором Міратех до грудня 1999 року.

Руслан Фуртас
Член правління ради директорів

Руслан Фуртас має більше десяти років досвіду в сфері прямих інвестицій та консалтингу. Руслан обіймає посаду директора в Horizon Capital, провідній приватній інвестиційній компанії на новому європейському ринку, що управляє активами у розмірі понад 1,1 мільярди доларів за підтримки понад 40 інституційних інвесторів. Руслан входить до ради директорів технологічних компаній, які прагнуть  розширювати бізнес та міжнародну присутність, а також зосередженні на оптимізації оперативної діяльності.

До переходу в Horizon Capital Руслан працював консультантом в Ernst & Young (EY). До його обов’язків входила комплексна перевірка фінансової, комерційної та операційної складових діяльності компаній, а також підготовка до первинного розміщення акцій (ІРО). минулому Руслан проводив IFRS аудит та аналіз фондового капіталу та керував кількома підприємницькими проектами.

Руслан Фуртас був стипендіатом програми Едмунда Маскі та здобув ступінь МБА в Університеті Нью-Мексико. Також має ступінь магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародний бізнес», яку здобув у Національному університеті «Львівська політехніка». Руслан є президентом та співзасновником асоціації випускників Muskie Club Ukraine та співзасновником ініціативи «Професійний уряд» – асоціації, за сприяння якої професіонали із освітою, здобутою в прогресивних країнах Заходу, отримують державні посади в Україні.

Консультативна рада
Стюарт Кріст
Голова консультативної ради

Стюарт Кріст став членом правління у 2013 році і є керівником з розвитку бізнесу Міратех в Північній Америці. Він має більш ніж 30-річний досвід у розвитку бізнесу та менеджменту, і займається, перш за все, підтримкою корпоративного керівництва у виконанні стратегій розвитку Міратех на американських ринках. Стюарт також є головою філій Вашингтону та Балтимору Світової організації президентів (WPO) та випускником Організації молодих президентів (YPO). Стюарт також має ступінь бакалавра з електротехніки та ступінь магістра з бізнес-адміністрування (Фінанси).

Вес Хейден
Член консультативної ради

Наразі Вес Хейден обіймає посаду віце-президента міжнародного відділу компанії Afiniti й управляє комерційними операціями в Європі, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Пан Хейден має понад 40-річний досвід у сфері продажів та виконавчого менеджменту в технологічних компаніях. На початку своєї кар’єри Вес очолював комерційні команди таких компаній, як Digital Equipment Corporation, Sun Microsystems і Informix software. Протягом останніх 20-ти років пан Хайден керував підрозділом з розвитку інфраструктури для контакт-центрів у компаніях Nuance і LiveOps, а також виконував роль генерального директора компаній Genesys і Virtual Hold Technology.

Вес Хейден отримав ступінь бакалавра в Університеті Іллінойсу та ступінь МВА у Школі менеджменту Kellogg при Північно-Західному університеті. Він входить до управління Міжнародного центру жіночої демократії у Вашингтоні. Окрім цього, пан Вес захоплюється  вейксерфінгом, веслуванням та грою у піклбол.

Кен Арчер
ЧЛЕН КОНСУЛЬТАТИВНОЇ РАДИ

Досвідчений керівник із відзначеним нагородами, 37-річним досвідом у оптимізації продажів і каналів/непрямих шляхів виходу на ринок для досягнення масштабування бізнес-результатів у таких компаніях, як HPE, Avaya та Genesys. Визнаний «Лідер індустрії» в галузі «Партнерства» та оптимізації партнерських екосистем. Він неодноразово визнавався Channel Reseller News (CRN) одним із найкращих керівників каналів у технологічній індустрії.

У своїй кар’єрі Кен має великий досвід управління різними типами організацій-партнерів від VARS, постачальників керованих послуг, гіпермасштабувальників, дистриб’юторів, незалежних виробників програмного забезпечення, партнерів по альянсу, BPO, телекомунікаційних компаній, головних агентів і вертикально орієнтованих партнерів. Крім того, Кен також має унікальний досвід роботи на посаді генерального директора багатомільйонного партнера з керованих послуг, тож він справді розуміє потреби партнерської спільноти з точки зору як виробника, так і партнера.

Значні навички усунення несправностей, вирішення проблем і розробки інвестиційних кейсів. Перевірений досвід успішного забезпечення значного фінансування для зростання/розширення, водночас стимулюючи ефективність, інновації та операційну гнучкість для забезпечення довгострокової вартості для акціонерів і зацікавлених сторін.

Ініціатор культурної трансформації та активіст змін, який поєднує стратегічні здібності з комерційною хваткою та впливовими лідерськими навичками для маневрування бізнесом і функціями в періоди захоплюючих інновацій, злиттів і поглинань, обороту та зростання. Надихаючий і чуйний лідер, який використовує таланти, реалізує стратегії, створює висококваліфіковані, віддані та залучені команди, результатом чого є сильна культура людей і низький рівень виснаження організацій.

Виконавче правління
Валерій Куций
Chief Executive Officer

Валерій Куций є магістром в галузі прикладної математики та Executive MBA. Він приєднався до Міратех у 1998 році як програміст. Блискуча кар’єра привела його на посаду генерального директора 1 січня 2008 року. Валерій також виступає членом Організації Молодих Президентів (YPO). У 2017 році він закінчив освітню програму Гарвардської бізнес-школи Executive Education for Leading Global Businesses.

Меттью Ейнсворт
Chief Revenue Officer

До приходу в компанію Міратех, Меттью Ейнсворт обіймав посаду виконавчого віце-президента з питань продажів та маркетингу в компанії Емпірікс (Empirix Inc.) – приватному підприємстві, яке спеціалізується на автоматизації наскрізного тестування, моніторингу та забезпеченні якості обслуговування мереж зв’язку. Серед зобов’язань Меттью були розробка корпоративної стратегії та стратегії виходу на ринок для послуги хмарного тестування «Empirix Testing as a Service (ETaaS)», укладення партнерських угод з компаніями-лідерами у галузі комунікацій.

Пітер Нельсон
Chief Financial Officer

Пітер Нельсон управляє фінансовим та юридичним відділами компанії Міратех. Раніше він обіймав керівні посади у сфері фінансів, працюючи над науково-дослідними проектами, відповідаючи за  управління продуктами та продажі у компанії OneSpan, що виступає надійним провайдером захисту даних за версією NASDAQ.

До роботи в OneSpan пан Нельсон допомагав компанії Groupon створювати міжнародну бухгалтерську організацію у Швейцарії перед виходом на IPO. Пітер Нельсон розпочав свою кар’єру аудитора в компанії Deloitte у Чикаго та Цюріху.

Пан Нельсон має сертифікат аудитора (CPA) та диплом бухгалтера з міжнародного менеджменту (CGMA). Також він отримав ступінь бакалавра ділового адміністрування (BBA), ступінь магістра бухгалтерського обліку в Університеті Айови та ступінь магістра ділового адміністрування в TRIUM – спільній програмі Лондонської Школи Економіки, Нью-Йоркського університету та паризької бізнес-школи HEC.

Олександр Олешко
SVP, Global Delivery

Олександр має понад десять років успішного досвіду управління на високому рівні. Він відмінно керує висококваліфікованими командами та впроваджує ефективні міжнародні бізнес-стратегії в галузі ІТ-послуг, банківської справи та роздрібної торгівлі. Олександр приєднався до Міратех у 2018 році і був відповідальний менеджмент різних програм та проектів для ряду клієнтів зі списку Fortune 500. У червні 2021 року Олександра призначили старшим віце-президентом з Service Delivery. Тепер він відповідатиме за забезпечення безперервної діяльності компанії, постійне вдосконалення процесів та оптимізацію продуктів Міратех у галузі користувацького досвіду, щоб допомогти нашим клієнтам диференціюватись у висококонкурентному середовищі.

Ольга Скидан
Senior Vice-President, Corporate services

Ольга Скидан має ступінь магістра у галузі автоматики та комп’ютерних систем управління, Executive MBA та доктора філософії з математичного моделювання. У 1998 році вона розпочала свою кар’єру в галузі інформаційних технологій у компанії з розробки продуктів, а в 2006 році стала генеральним директором компанії. В 2014 році вона приєдналася до компанії Міратех в якості віце-президента з розвитку бізнесу в галузі телекомунікацій та стала відповідальною за інжинірингову та рекрутингову організації в Міратех на початку 2015 року.

Радж Атвал
EXECUTIVE VICE PRESIDENT OF CORPORATE DEVELOPMENT

Радж працював із стартапами та глобальними постачальниками корпоративних технологічних послуг на керівних посадах, включаючи президента, старшого віце-президента та генерального менеджера. Він керував ключовими бізнес-функціями, маючи досвід керівної роботи у сфері корпоративного розвитку, продажів і маркетингу, а також операцій.

Радж приєднався до Miratech після того, як був ключовим членом команди лідерів Pivotree, компанію, яка забезпечує плавну комерцію та цифрову трансформацію, з 10 до 100 мільйонів доларів США та успішне IPO. Протягом свого 13-річного перебування на посаді, Радж відіграв важливу роль у досягненні операційної досконалості в періоди зростання та зробив ключовий внесок у стратегію, аналіз ринку та вихід на ринок.

Радж має ступінь бакалавра (з відзнакою) в галузі інформаційних систем для бізнесу Університету Вулвергемптона, Великобританія

Готові до постійного успіху у вашій індустрії?

Зв'яжіться з нами

Готові до постійного успіху у вашій індустрії?