КІБЕРБЕЗПЕКА

ЗАГРОЗИ УСЮДИ
НАШІ РІШЕННЯ ЗУПИНЯЮТЬ ЇХ

Шкода від кіберпорушень може бути катастрофічною, коли мова йде про питання життя і смерті для уряду. Але і для бізнесу наслідки можуть бути не менш небезпечними. Наші рішення встановлені в більш ніж сорока організаціях у двадцяти трьох країнах світу на шести континентах. Наші команди перевірені з найвищим рівнем контролю, а 90% наших співробітників мають доступ до державної таємниці, тому ви можете бути впевнені, що ваші системи та обладнання довірені професіоналам, які повністю підготовлені для роботи з конфіденційними даними.

Якщо ви бажаєте розробити рішення згідно з вимогами ІСО 27001, 22301 та іншими, Міратех може надавати рішення з кібербезпеки, необхідні для мінімізації ризиків та забезпечити вам найвищий рівень захисту.

Краща оборона – добрий напад!

Рішення Міратех з кібербезпеки базуються на провідній експертній системі штучного інтелекту для активного кіберзахисту та безпечного обміну інформацією. Наші рішення підвищують продуктивність аналітиків з кібербезпеки у 100 разів, зменшують кількість помилкових спрацьовувань на 99% та прискорюють повернення інвестицій в систему кібербезпеки.

З нашим 30-ти річним знанням індустрії ми маємо спеціальні навички та досвід на шести континентах – і реалізуємо все це у стратегічних сервісах безпеки, що забезпечують надзвичайний захист. Саме тому ваші найбільші таємниці з нами знаходяться у безпеці.

Ви готові до успіху?

Зв'яжіться з нами

Ви готові до успіху?