РОЗШИРЕНА АНАЛІТИКА

ВИЯВЛЯЙТЕ РАНІШЕ
ЗАХИЩАЙТЕ ШВИДШЕ

Технологічний прогрес також означає розвиток більш складних загроз для вашої організації. Ось чому у Міратех експерти світового рівня з кібербезпеки використовують розширену аналітику, щоб переконатись, що ваша секретна інформація ніколи не потрапить у неправильні руки. Навіть невеликі загрози можуть перетворитися на серйозні, тому ми використовуємо предикативну аналітику та інші інструменти, щоб забезпечити правильне вирішення незначних ризиків.

Навіть найсучасніші загрози вашій секретній інформації не рівня елітній команді Міратех з кібербезпеки. Ми швидко виявляємо та усуваємо загрози, щоб запобігти атакам ще до того, як вони відбудуться. Ми поєднуємо активне виявлення та миттєву реакцію для створення потужного рішення, завдяки чому забезпечуємо постійний захист ваших систем на найвищому рівні, доступному у галузі.

Як ми забезпечуємо надзвичайний захист

Як ми захищаємо вас від кібер-ризиків? Ми захищаємо вашу організацію ззовні, одночасно виявляючи та усуваючи загрози зсередини. Ми робимо це за допомогою ідентифікації аномалій в мережі та в поведінці користувачів, щоб знайти можливі порушення та шляхи для їх зупинення. Коли ми побачимо ваші найвразливіші місця, ми зможемо застосувати потужні заходи безпеки для запобігання корупції, шахрайству, витокам даних та фінансовим крадіжкам, щоб гарантувати, що ваше залишиться вашим.

Міратех ніколи не залишає вас без захисту. Рівень безпеки, що забезпечує наша команда, є частиною багаторівневого рішення, яке допомагає побачити напади до того, як вони відбудуться. У малоймовірному випадку, якщо інцидент трапився, ми негайно визначаємо його тривалість та рівень важкості, щоб почати відновлення і повернути втрачене.

Розширена аналітика Міратех - це рішення в реальному часі, яке захищає вашу компанію та активи 24/7/365 на кожному пристрої та у будь-якій точці світу.

Для Міратех ваша безпека є пріоритетом. Ми надаємо вам найкращий захист, щоб переконатись, що будь-яка загроза для вашої кібербезпеки ніколи не стане загрозою для безпеки вашої організації. Завдяки нашому захисту ми гарантуємо, що ваш бізнес завжди буде в безпеці з нами.

Готові до надійного захисту вашої організації?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Готові до надійного захисту вашої організації?