Впроваджуємо сучасні
e-Health рішення

Міратех разом з партнерами HP, Avaya, Eccentex впровадили проект «103» національного рівня у ролі інтегратора. Система запущена у Вінницькій та Полтавській областях. За даними 2017 року смертність у областях зменшилась на 20%.

Останні тридцять три років Міратех безперервно інвестував в методології та механізми реалізації проектів і засобів контролю якості ПЗ, а також в залучення найкращих фахівців з управління проектами та талановитих ІТ-інженерів, що забезпечує незрівняний з іншими провайдерами показник успішності ІТ-проектів.

Ми виконували наступні проекти

Інтеграція інформації баз даних «Логічні назви та коди ідентифікаторів досліджень» (LOINC) і «Систематизована номенклатура ліків і кодів – Клінічні терміни» (SNOMED - CT)

Впровадження EMR-рішень під ключ, що підтримують складання графіків і призначення візитів, ведення даних пацієнтів, складання діаграм скарг, оцінку та менеджмент (E/М) і коди сучасної процедурної термінології (CPT)

Забезпечення відповідності положенням Meaningful Use 2 (MU-2) з використанням звітності PQRS, засобів оцінки якості CQM та інтеграції Друмонд (Drummond Group) з центрами надання послуг за програмами «Медікейр» \ «Медікейд»

EHR рішення під ключ

Інтеграція рецептурних модулів E-Prescription (eRx) з фармакологічними базами даних, такими як First DataBank (FDB), Lexicomp і Medi-Span

Інтеграція додатків з системами діагностичних лабораторій, таких як Quest Diagnostics і LabCorp

Інтеграція з системою білінгу та обробки запитів з використанням операційних стандартів EDI, зокрема стандарти 270/271 (конфіденційна перевірка відповідності встановленим вимогам), 835/837 (виплати за вимогами), 834 (підтримка виплат), 276/277

Інтеграція з кліринговими центрами медичного спрямування, зокрема Emdeon

Вам потрібні успішно реалізовані проекти?

Зв'яжіться з нами

Вам потрібні успішно реалізовані проекти?