АУДИТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

ВИ НЕ ЗНАЄТЕ ТОГО,
ЩО НЕ ЗНАЄТЕ

Експерти з інформаційної безпеки знають, що ви ніколи не можете бути надто обережними, коли мова йде про кібербезпеку. Ось чому Міратех реалізує заходи з кібербезпеки, щоб зберегти вашу найважливішу інформацію та активи у безпеці. Наші досвідчені аудити визначають всі можливі загрози, аналізують ваші найбільш серйозні ризики та вразливості, усувають прогалини в безпеці та забезпечують високий рівень захисту. Тому наші клієнти захищені – гарантовано. Коли ми завершимо оцінку, ви можете бути впевнені, що будете мати повну картину ваших загроз та рішення для їх усунення.

Оцінюємо ваші ризики. Забезпечуємо ваш захист.

Інфраструктурні зміни та швидкий розвиток технологій можуть залишити вашу організацію вразливою. Оскільки сьогодні бізнес вимагає, щоб кожна компанія встановила зв'язок з іншими системами та джерелами даних, ризики продовжують збільшуватися. До того ж, хакери постійно запускають інші небезпечні загрози, які швидко змінюються. Міратех гарантує, що ви продовжите адаптуватися до змін та матимете найкращий захист, готовий захистити ваш бізнес. Саме так наш прогресивний підхід до забезпечення постійної оцінки ризиків, залежно від профілю вашої організації, забезпечує найвищий рівень захисту.

Як ми захищаємо ваш успіх

Надійна система безпеки повинна підтримуватися найпотужнішими методами захисту. Ось чому ми переконуємося, що ваші інструменти є найкращими, якими вони можуть бути, і перевіряємо, чи потрібні вам будь-які модифікації чи оновлення. Ми розвиваємося і надалі, щоб забезпечити більше рівнів захисту через глибокий моніторинг веб-сайтів для виявлення шахрайства, фішингу, зловживання даними та потенційних нападів – тому ви завжди будете знати, на якому рівні знаходиться захист вашої організації.

Міратех знає, що кібер-ризики можуть прийти не лише ззовні. Саме тому ми також аналізуємо ваших співробітників і рівні доступу, щоб ліквідувати внутрішні ризики та допомогти вашим працівникам підвищити рівень обізнаності про безпеку.

Як ваш ІТ-партнер, Міратех завжди надаватиме вашій організації найбільш актуальну інформацію про ризики, щоб захистити від усіх можливих загроз для вашого бізнесу. Незалежно від того, через які кібервипробовування проходить ваша компанія, ми гарантуємо вашу безпеку, захищеність та успіх.

Готові захистити свій успіх?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Готові захистити свій успіх?