НАГОРОДИ ТА СЕРТИФІКАТИ

Міратех вшосте потрапив до списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100®), котрий щорічно впродовж останніх дванадцяти років складає Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®). До переліку потрапляють найкращі постачальники аутсорсингових послуг, обрані незалежними галузевими експертами, з метою допомогти замовникам аутсорсингових послуг обрати постачальника, враховуючи тенденції ринку, ключових гравців та показники росту компаній.
Всесвітня сорсингова асоціація (Global Sourcing Association) присудила Міратех у 2018 році статус Top Performer у номінації “Нова Зірка”. Це нова нагорода, покликана відзначити гравців, що досягають виняткових результатів для своїх компаній, клієнтів та споживачів в цілому. Категорія “Нова Зірка” відзначає компанії, котрі підтримують позитивну репутацію сфери сорсингу, а також визначають тенценції глобального ринку. Всесвітня сорсингова асоціація – це неприбуткове об’єднання професіоналів, котре розробляє портфоліо методологій та стандартів врегулювання ринку аутсорсингових послуг.
У 2017, вп’яте, починаючи з 2013 року, Міратех потрапив до списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100®) за версією Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®). Міратех також присвоєно титул “Супер Зірки” Global Outsourcing 100® за демонстрацію утримання першості – номінація відзначає компанії, що тримаються у списку лідерів увпродовж п’яти років поспіль.
Міратех радий повідомити, що у 2016 році компанія потрапила до списку 20 найбільш перспективних постачальників рішень у сфері банківських технологій, котрий щорічно складає журнал CIOReview. Критерієм оцінки компанії стала спеціалізація з забезпечення світових підприємств високоякісним аутсорсингом, автоматизацією бізнес процесів, а також IT-консалтинговими послугами.
У 2016 році Міратех вчетверте був внесений до списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100®) за версією Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®). Незалежне журі обирає компанії на основі іхньої відповідності наступним критеріям: надання повного спектру аутсорсингових послуг від аутсорсингу інформаційних технологій та бізнес процесів до обслуговування інфраструктури та нерухомотсті, управління активами, виробництвом та логістикою.
У 2015 році Європейська асоціація аутсорсингу (European Outsourcing Association) визнала проект Міратех, розроблений у партнерстві з компанією Lindorff, переможцем у номінації “Європейський ІТ-аутсорсинговий проект року”. Переможці були обрані в результаті анонімного голосування за критеріями стратегії розвитку, партнерського підходу, отриманих прибутків, а також використання інноваційних технологій.
У 2015 році журнал Software Magazine втретє включив Міратех у список Software 500®. Це авторитетний майданчик з історією, що налічує більше 35 років, покликаний допомогти компаніям знайти найкращих постачальників послуг. Згідно з рейтингом, Міратех визнано найкращим постачальником наступних послуг: управління корпоративними інформаційними технологіями, управління інфраструктурою, послуги аутсорсингу.
У 2015 році Міратех втретє був внесений до списку ста найкращих аутсорсингових компаній світу (Global Outsourcing 100®) за версією Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®). Міратех включили до списку сервіс провайдерів у категорії “Нова Зірка”. Оцінювання відбувалось за участі незалежної панелі клієнтів IAOP® з досвідом відбору сервіс провайдерів та радників з аутсорсингу. У 2015 році компанії оцінювались за наступними критеріями: розмір та показник росту, рівень задоволеності замовників якістю отриманих послуг, програми розвитку інновацій, та корпоративна соціальна відповідальність.
Міратех – переможець рейтингу NOA Outsourcing Professional Award у номінації “Найкраща ІТ аутсорсингова команда” за 2014 рік. Нагорода Національної аутсорсингової асоціації (National Outsourcing Association) визначає першорядних експертів та команд у Великій Британії за винятковий внесок у розвиток галузі. Міратех здобув визнання за якість надання послуг компанії Genesys, світовому провайдеру рішень для кол-центрів. Команда Міратех доповнює Службу обслуговування клієнтів Genesys, надаючи цілодобові послуги вирішення інцидентів у рамках моделі безперервної підтримки програмних продуктів “Відгук у реальному часі” (Live Answer).
У 2014 році Міратех офіційно заявив про входження до щорічного рейтингу найбільших світових постачальників аутсорсингових послуг Software 500® за рейтингом журналу “Software Magazine”. Рейтинг галузевого журналу включив Міратех у топ-10 компаній, що показують швидкий темп зростання та прибуток від 10 до 30 млн. доларів США. Рейтинг Software 500® має на меті допомогти керівникам інформаціних служб, ІТ-директорам та ІТ-спеціалістам визначитись зі списком надійних бізнес партнерів.
Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®) внесла Міратех до списку переможців щорічного рейтингу 2014 Global Outsourcing 100®. Вдруге Міратех визнано одним із найкращих сервіс провайдерів світу. Колегія незалежного журі відзначає найкращих постачальників аутсорсингових послуг та консалтингові компанії по всьому світу. Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (IAOP®) визначає стандарти у галузі аутсорсингу, представляє інтереси фахівців цієї галузі, а також допомагає компаніям покращити ефективність використання аутсорсингових послуг у їхніх бізнесах.
У 2013 році Міратех вперше потрапив до 31-го щорічного рейтингу найбільших світових розробників та постачальників програмного забезпечення Software 500® журналу Software Magazine. Компанія зайняла 432-е місце в рейтингу ІТ компаній з обігом грошових коштів 13,7 млн. доларів США. Також компанія увійшла до списку топ-10 у категорії “Компанії, що стрімко розвиваються та мають валовий прибуток від 10 до 30 млн. доларів США”.
У 2013 році Міратех вперше потрапив у рейтинг 100 найкращих аутсорсерів планети – Global Outsourcing 100® за версією визнаних експертів галузі, а саме Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсингу (International Association of Outsourcing Professionals®, IAOP®). Асоціація представляє інтереси 120-тисячної світової спільноти фахівців галузі, а також проводить щорічні незалежні дослідження ринку постачальників аутсорсингових послуг. Журі оцінює анкети претендентів за наступними критеріями: розмір компанії та темпи її росту; рівень задоволеності замовників якістю отриманих послуг; рівень компетентності спеціалістів; методи управління.

Сертифікати

  • У 2016 Міратех здобув визнання у сфері безперервного ведення бізнесу, що підтверджує отримання сертифікату ISO 22301. Даний стандарт визначає вимоги до системи менеджменту з метою забезпечити безперервну діяльність організації, знизити ризики перебоїв, а також забезпечити умови для успішного відновлення діяльності.
  • У 2013 Міратех покращив інформаційну безпеку підприємства, що засвідчив сертифікаційний аудит згідно вимог міжнародного стандарту ISO 27001:2005 у системі менеджменту інформаційної безпеки. Сертифікація розповсюджується на наступні послуги, котрі пропонує компанія: програмна інженерія, розробка програмних систем, розробка і підтримка програм, тестування та забезпечення якості програмного забезпечення, аутсорсинг ІТ-персоналу, аутсорсинг бізнес процесів у сфері ІТ, управління ІТ-послугами, управління ІТ-інфраструктурою та обслуговування баз даних, послуги технічної підтримки.
  • У 2010 році система управління якістю Міратех пройшла аудит та підтвердила сертифікацію ISO 9001:2008. Цей сертифікат гарантує відповідність системи якості у компанії Міратех вимогам нової версії ISO 9001. Впровадження систем управління якістю дозволило Міратех підняти на новий рівень якість пропонованих клієнтам рішень, забезпечити максимальну прозорість моделі управління та розподілу відповідальності, а також надати доступ до об’єктивної інформації про бізнес процеси в компанії.