CUSTOMER INTELLIGENCE

АНАЛІТИКА ВЕЛИКИХ ДАНИХ

Найбільш конкурентні експерти галузі беруть інформацію, отриману з великих даних, і використовують її для створення найкращих та найшвидших взаємодій з клієнтами, продажів та сервісів. З Міратех ви вже попереду у цій грі. Ми допомагаємо компаніям отримувати найбільшу цінність за допомогою використання передових аналітичних методів для отримання найважливішої інформації через всі канали неструктурованих та структурованих даних, щоб отримати найбільш достовірний погляд на їхню роботу з клієнтами.

Сучасна аналітика

Міратех допомагає компаніям працювати розумніше, а не важче. Ми розуміємо, що обсяг, швидкість та різноманітність інформації, яку ваш бізнес генерує щодня, можуть зробити пошук інформації про клієнтів дуже складним. Саме тому ми спрямовуємо наших клієнтів у світі великих даних. Наші інженери світового рівня використовують найсучаснішу аналітику в галузі, щоб отримати інформацію, яка забезпечить найбільш достовірний погляд серед усіх можливих, щоб надати вам те, що потрібно, і забезпечити найкращий клієнтський досвід для ваших клієнтів.

Як ми створюємо успіх

Організації в кожній галузі хочуть створити більш особистий, привабливий клієнтський досвід. Ось чому ми надаємо вам інформацію, необхідну для покращення роботи та прийняття кращих рішень для вашого бізнесу. Ми робимо це завдяки використанню передових стратегій збору даних та застосування технологій бізнес-аналізу (Birst, Cazena, Hadoop, IMB, Oracle, Microsoft Power BI, MicroStrategy, Qlik R, SAS, Qlik, Tableau, TIBCO), штучного інтелекту та нейронних мереж; за їхньою допомогою відбувається інтерпретація ваших структурованих і неструктурованих даних та аналіз моделей, відносин та поведінки ваших клієнтів. Це дозволяє нам виявляти приховані тенденції та невикористаний потенціал продажу, які інакше залишалися б невиявленими.

Після збору інформації ми впорядковуємо її за допомогою аналітичних моделей, щоб створити потужні рішення для максимального використання виявлених нами можливостей. Коли ви дізнаєтеся, які дані принесуть вам найбільшу вигоду, ми допоможемо вам вирішити, скільки місця потрібно для її зберігання, щоб ви не платили більше, ніж потрібно, але і мали інформацію під рукою. Ці знання дозволять вашим співробітникам використовувати великі дані для кращого обслуговування ваших клієнтів, сприяти персоналізованим відносинам з клієнтами, потенційно створювати нову клієнтську базу та покращити утримання клієнтів.

Міратех розуміє, наскільки важливими є ваші клієнти для життя вашого бізнесу. Саме тому ми допомагаємо компаніям розблокувати двері до світу великих даних, який є ключовим для успіху кожної організації.

Готові до більш розумного досягнення успіху?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Готові до більш розумного досягнення успіху?