Бізнес Спілки

Європейська Бізнес Асоціація https://eba.com.ua

Заснована в 1999 році Європейська Бізнес Асоціація (EBA) об'єднує близько 750 європейських організацій, до числа яких входять національні та міжнародні компанії. Асоціація пропонує своїм членам широкий спектр послуг від лобіювання в структурах В2В і до інформаційного співробітництва. Ця ініціатива спрямована на ділових людей, які вміють отримати користь з тих переваг, які обіцяє членство в діловому співтоваристві Європи, та охочі працювати ефективно і спільно. Членство в Асоціації - це не тільки честь, але й підмога для Міратех.
Асоціація IT Ukraine https://itukraine.org.ua

Асоціація IT Ukraine об'єднує провідні компанії України, що працюють в області розробки програмного забезпечення та володіють досвідом успішних продажів і ліцензування своїх послуг на розвинених ринках Північної Америки і Європи. Метою Асоціації є консолідація зусиль компаній-розробників програмного забезпечення в просуванні конкурентоспроможних продуктів на світовий ринок, об'єднанні наукового, освітнього та промислового потенціалу країни з метою створення програмного забезпечення, яке відповідає найвищим міжнародним стандартам, і забезпечення подальшого зростання сфери інформаційних технологій в Україні.
Американська торгова палата в Україні
http://www.chamber.ua

Американська торгова палата в Україні – це приватна некомерційна організація, під патронажем якої представники ділового світу можуть зустрічатися й обговорювати спільні дії, спрямовані на досягнення поставлених цілей. Американська торгова палата в Україні є підрозділом Американської торгової палати.
Британо-Українська торгова палата http://www.bucc.com.ua

Британо-Українська торгова палата об'єднує британські, українські та міжнародні компанії, які ведуть бізнес в Україні та Великобританії, а також у США, на Близькому Сході та Азії. Організація була засноваана у 1997 році за підтримки Посольства України у Лондоні та Міністерства торгівлі та промисловості Великої Британії з метою сприяти торгівлі та інвестиціям між Сполученим Королівством та Україною. Британо-Українська торгова палата надає детальну інформацію про бізнес, торгівлю та культуру обох країн, проводить регулярні зустрічі з експертами та інші заходи.
Норвезько-Українська торгова палата https://nucc.no

Норвезько-Українська торгова палата створена для сприяння співпраці між Норвегією та Україною у сфері торгівлі. Організація заохочує торгові відносини між норвезькими та українськими компаніями, захищає бізнес-інтрерси своїх членів в обох країнах. Норвезько-Українська торгова палата співпрацює з державними установами та іншими бізнес-асоціаціями, допомагає налагодженню контактів, сприяє обміну інформацією та досвідом між членами та потенційними діловими партнерами.
Канадсько-Українська торгова палата http://cucc.ca

Канадсько-Українська торгова палата створена у 1993 році з метою просування та сприяння торгівлі та інвестиціям між Канадою та Україною. Серед своїх цілей Організація виділяє сворення спільної платформи для обміну інформацією та обговорення актуальних питань у сфері бізнесу, об’єднання зусиль державних установ та приватних компаній для налагодження ефективної співпраці між Україної та Канадою, розвивати корпоративну культуру та принципи відкритого, справедливого підприємництва.
Іспансько-Американська торгова палата https://spainuscc.org

Іспансько-Американська торгова палата заснована у 1959 році з метою захисту бізнес-інтересів найбільш впливових іспанських та американських компаній. Організація виступає провідним форумом для ровитку бізнесу та торгівлі між двома країнами. Іспансько-Американська торгова палата є приватною неприбутковою організацією зі штаб квартирою у Нью Йорку і ставить перед собою завдання сприяти торгівлі, інвестиціям та конкурентоспроможності американських та іспанських комнаій.
Британська торгова палата в Іспанії http://www.britishchamberspain.com

Британська торгова палата в Іспанії була заснована в 1908 році за підтримки посольства Великої Британії з метою сприяння двосторонній співпраці між країнами у сфері бізнесу. Наразі Палата виспупає єдиною незалежною британсько-іспанською бізнес-організацією, що встановила особливо міцні відносини з посольством Великої Британії, британськими та іспанськими компаніями. Організація проводить офіційні конференції з актуальних питань, публікує наукові дослідження, створює комітети для захисту інтересів своїх членів, сприяє їх діловій активності.
Іспанська торгова палата у Великобританії http://www.spanishchamber.co.uk

Іспанська торгова палата у Великобританії була заснована в Лондоні у грудні 1886 року як добровільна організація іспанських та британських купців, промисловців та експертів, з метою сприяння економічним та торговельним відносинам між Іспанією та Великою Британією. Палата відіграє провідну роль у торговельно-економічних відносинах між двома країнами, її головне завдання полягає у сприянні розвитку торгівлі та інвестицій між Іспанією та Сполученим Королівством.