Бізнес Спілки

Європейська Бізнес Асоціація www.eba.com.ua

Заснована в 1999 році Європейська Бізнес Асоціація (EBA) об'єднує близько 750 європейських організацій, до числа яких входять національні та міжнародні компанії. Асоціація пропонує своїм членам широкий спектр послуг від лобіювання в структурах В2В і до інформаційного співробітництва. Ця ініціатива спрямована на ділових людей, які вміють отримати користь з тих переваг, які обіцяє членство в діловому співтоваристві Європи, та охочі працювати ефективно і спільно. Членство в Асоціації - це не тільки честь, але й підмога для Міратех.
Асоціація IT Ukraine www.itukraine.org.ua

Асоціація IT Ukraine об'єднує провідні компанії України, що працюють в області розробки програмного забезпечення та володіють досвідом успішних продажів і ліцензування своїх послуг на розвинених ринках Північної Америки і Європи. Метою Асоціації є консолідація зусиль компаній-розробників програмного забезпечення в просуванні конкурентоспроможних продуктів, які виробляються в Україні, на світовий ринок, об'єднанні наукового, освітнього та промислового потенціалу країни з метою створення програмного забезпечення, яке відповідає найвищим міжнародним стандартам, і забезпечення сприятливих умов на ринку, які забезпечать подальше зростання сфери інформаційних технологій в Україні.
Американська торгова палата в Україні
www.chamber.ua

Американська торгова палата в Україні – це приватна некомерційна організація, під патронажем якої представники ділового світу можуть зустрічатися й обговорювати спільні дії, спрямовані на досягнення поставлених цілей. Американська торгова палата в Україні є підрозділом Американської торгової палати.
Міжнародна торгова палата (ICC)
www.iccwbo.org

Міжнародна торгова палата (МТП) (англ. International Chamber of Commerce - ICC) - незалежна некомерційна міжнародна організація, створена в 1919 році в Парижі, яка об'єднує тисячі підприємств, асоціацій та компаній з більш ніж 130 країн світ та сприяє вирішенню найбільш актуальних проблем, що стоять перед бізнесом. МТП тісно взаємодіє з такими міжнародними організаціями, як ООН, СОТ, Світовий банк та іншими, та є для них колективним консультативним органом. На території колишнього СРСР діють національні комітети ICC Російської Федерації, України, Литви та Грузії. Основна мета МТП полягає в підвищенні поваги до високих стандартів етики ведення міжнародного бізнесу. Діяльність МТП спрямована на вирішення найбільш актуальних питань, серед яких такі як розробка уніфікованих правил і стандартів ведення бізнесу та вирішення завдань, пов'язаних з лібералізацією міжнародної торгівлі.