SMART CITY

Містам – нову цифрову модель

Кожне місто має представити стратегію регіонального розвитку на період до 2020 року. Міратех бажає допомогти містам рухатись у напрямку інноваційності та комфорту. Ми готові надати професійні послуги, котрі посприяють створенню та підтримці динамічного середовища, яке запроваджує інноваційні та творчі підходи, та стати відомим завдяки найкращим практикам у розвитку місцевого самоврядування, економіки, інфраструктури та соціального капіталу. Забезпечити європейську комфортність міст можна завдяки рішенням, що демонструватимуть високі стандарти якості і доступності адміністративних та комунальних послуг, урахування інтересів мешканців та бізнесу, а також підвищення стандартів життя та праці.

Міратех у партнерстві з Mastercard, Masabi та Eccentex пропонує рішення для посилення ролі міст як адміністративних, ділових, логістичних, культурних та освітніх центрів.

Муніципальний електронний квиток

Для електронного квитка Міратех пропонує рішення “Automated Fare Collection”, котре базується на платформі “Justride”.
“Justride” – це покоління систем, що забезпечує гібридну модель обслуговування пасажирів не лише за допомогою звичних паперових або карткових носіїв оплати, а й із застосуванням мобільних технологій “Mobile Ticketing” та/або EMV Chip Card Technology.

Муніципальна картка громадянина

Рішення, що ми пропонуємо, найконкурентніше на ринку серед аналогів, оскільки передбачає повний цикл інтеграції продукту. Картка громадянина інтегрована з мобільними додатками та сучасними платіжними системами. Також вона слугує інструментом підтвердження статусу місцевого мешканця, платника податків, особи, цифрового підпису документів.

103 – екстрена медична допомога

Міратех пропонує облачне рішення для центрів екстреної медичної допомоги та катастроф, котре включає в себе наступну функціональність: автоматичне опрацювання телефонних дзвінків на 103, електронну систему документації, розробку нових операційних та управлінських протоколів. Пацієнтів вносять до онлайн бази даних, щоб диспетчер мав усі дані про нього: телефон, адреса, попередні скарги, діагнози та ін. Бригади швидкої оснащують планшетами та координуються за допомогою GPRS, GPS-трекерів, Google-карт та 3G. Діагностичні апарати на місці можуть зробити, наприклад, кардіограму, дані якої одразу направляються у лікарню.
Технології рятують життя

Наша команда стане співтворцем Smart City задля розвитку українських міст. Міратех пропонує високотехнологічні сервіси для стратегічного розвитку міст за європейським зразком, в яких мешканці будуть брати активну участь у повсякденному житті міста та вільно використовувати його можливості для самореалізації.

Ви готові до успіху?

Зв'яжіться з нами

Ви готові до успіху?